Nick:   Jelszó:  
A fórumba csak játékosok léphetnek be! Amennyiben már regisztrálva vagy, csak írd be a játékban használt neved és a jelszavad. Ha még nem vagy regisztrált játékos, akkor a játék kezdőlapján regisztrálhatsz.
Kezdőlap  -  hu1.kingmaker.hu  -  Beállítások
Lezárt téma!

1234Következő >>
Knight
2011. márc. 2. szerda 00:36:43
Mivel lehetőség van a szervereknél néhány dolog beállítására, így kíváncsi lennék, ki mit javasol. A súgóban az Általános tudnivalók/Szerver beállításai részben van néhány, már érvényben lévő beállítási lehetőség. Ezen kívül még lehet módosítani az építés/termelés sebességét, valamint az egységek sebességét. Lehet nagyobb térkép, elszórtabban/szorosabban lehet letenni a kezdő falukat.

Az első éles szerver március 15-én reggel fog indulni.

Utoljára módosította: Knight (2011. márc. 2. szerda 00:37:22)
Najdorf
Válasz  Knight üzenetére2011. márc. 2. szerda 06:15:47
Teljesem korrektek a beállítások.
ÉN a tudós árát emelném meg, mint ha nagyobb nyersanyag áron lehetett volna megvenni az elsőt.
Amúgy mit tanácsolsz azoknak a játékosoknak, akik nem szeretnének a teszten és az élesen is játszani egy időben, hanem csak egy nikkel szeretnének játszani?
Nekem megtetszett a teszten való játék és mindig kíváncsian várom az újításokat, viszont lehet célszerű lenne az élesen játszani, mert ott nagyobb lehet az aktivitás egyszer.

Te mit tanácsolsz?
Knight
Válasz  Najdorf üzenetére2011. márc. 2. szerda 11:16:35
A tudós mindig is ennyibe került, legalábbis nem emlékszem, hogy módosítottam volna.

A kérdést nem teljesen értem, mert a név nem szerverhez kötött dolog. Ugyanazzal a névvel lehet játszani több szerveren is.

A teszt szervert korlátozni fogjuk, egyelőre úgy néz ki, hogy max. 300 játékosra, de ott mindig jóval előbb megjelenik minden újdonság.
Najdorf
Válasz  Knight üzenetére2011. márc. 2. szerda 11:58:13
Tehát azt akarod mondani, hogy azzal a nickel amivel most a teszten játszok, azzal az élesen is játszhatok majd? Persze azzal a különbséggel, hogy az élesen nulláról indul minden.
Knight
Válasz  Najdorf üzenetére2011. márc. 2. szerda 12:09:21
Igen, akár az összes szerveren jelen lehetsz ugyanazzal a névvel, most is sokan játszanak a két teszt szerveren így. Új szerverre csak akkor kell újra regisztrálni, ha másik névvel akarsz játszani. Ha ugyanazzal, akkor egyszerűen csak be kell lépni az új szerverre a meglévő névvel és kész.
Najdorf
Válasz  Knight üzenetére2011. márc. 2. szerda 12:10:44
Köszi az infót.
Joker
Válasz  Knight üzenetére2011. márc. 2. szerda 12:38:06
"A teszt szervert korlátozni fogjuk, egyelőre úgy néz ki, hogy max. 300 játékosra, de ott mindig jóval előbb megjelenik minden újdonság."

Ezt hogy értsük???
A következő szerverekre vonatkozik vagy a már meglévő háromra?Ha az eddigiekre,akkor mi alapján marad,aki marad?
Knight
Válasz  Joker üzenetére2011. márc. 2. szerda 12:54:42
A meglévő szerverekre vonatkozik, de senki nem marad ki. Ez csak annyit jelent, hogy új játékos csak akkor kezdhet majd játszani, ha az aktív létszám 300 alá esik.
Joker
Válasz  Knight üzenetére2011. márc. 2. szerda 13:01:37
Érthető,köszi
Destiny
2011. márc. 3. csütörtök 06:04:12
Szerintem a kezdő falvakat lehetne elszórtabban letenni! Így a később bekapcsolódó játékosoknak maradna elég helyük, hogy ne csak a térkép széle felé hanem befelé is terjeszkedjenek! Sokkal élvezhetőbb lenne a játék ha a falvak az elején nem egymás szájában lennének! Nyilván később ahogy gyarapodik mindenki feltöltődnének az üres helyek is, viszont az elején lenne elég mozgástere mindenkinek és taktikázni is jobban lehetne merre (ki) felé akar terjeszkedni az ember.
 1234Következő >>
|<  1 - 10 / 37  >|