Nick:   Jelszó:  
A fórumba csak játékosok léphetnek be! Amennyiben már regisztrálva vagy, csak írd be a játékban használt neved és a jelszavad. Ha még nem vagy regisztrált játékos, akkor a játék kezdőlapján regisztrálhatsz.
Kezdőlap  -  hu1.kingmaker.hu  -  Beállítások
Lezárt téma!

<< Előző1234 
joco2345
Válasz  Zoldlovag üzenetére2011. márc. 19. szombat 15:52:02
A kedvesem a felaségem és ő szokta épitgetni amikor én melózok. :)
Knight
Válasz  joco2345 üzenetére2011. márc. 19. szombat 15:55:44
Ez így teljesen szabályos, mások is csinálják :)
Zoldlovag
Válasz  joco2345 üzenetére2011. márc. 19. szombat 15:59:00
Erre az esetre viszont a következő szabályok vonatkoznak (szerintem):

-A belépéshez szükséges adatok (nick, jelszó) titokban tartása a Játékos feladata és felelőssége. Ezen szabályok elfogadásával a Játékos kijelenti, hogy teljes felelősséget vállal minden olyan személy tettéért a játékon belül, aki a Játékos belépési adatait használva veszi igénybe a szolgáltatásokat. A felelősség másra semmilyen módon nem hárítható, akkor sem, ha ezek az adatok illetéktelen kezekbe kerülnek.
-Amennyiben egy Játékos belépési adatai valamilyen módon illetéktelen kezekbe kerülnek, úgy köteles a lehető legrövidebb időn belül megváltoztatni a jelszavát a visszaélések megelőzése végett. Amennyiben a jelszó megszerzése a regisztrációkor megadott e-mail cím segítségével történt, úgy a Játékos köteles másik e-mail címet megadni a kezdőlapon található "Jelszólopás esetén kattints ide!" linkre kattintva megjelenő felületen keresztül. Amennyiben a Játékos ezt a felületet használja, úgy abban az esetben is újra kell aktiválnia a megadott e-mail címet, ha az megegyezik az előzőleg használttal. Ez esetben az e-mail cím hitelességének ellenőrzésére a fentiek érvényesek azzal az eltéréssel, hogy amennyiben nem sikerül az aktiválás, úgy a 2 hetes várakozási idő után törlődik a regisztráció és a választott nick nem lesz újra felhasználható.
-Tekintettel arra, hogy a szolgáltatások az Üzemeltető szerverén, az Üzemeltető szoftvereivel és adatbázisával, az Üzemeltető által fizetett internetkapcsolaton keresztül működik, a játékhoz való hozzáférés nem bárki számára engedélyezett. A szolgáltatásokat csak azok vehetik igénybe, akik a jelen szabályokat elfogadják és magukra nézve kötelező érvényűnek tekintik.
Knight
Válasz  Zoldlovag üzenetére2011. márc. 19. szombat 16:04:31
Böngészőben van olyan, hogy jelszó megjegyzése. Nem kell kiadni, hogy más is tudja használni.
joco2345
Válasz  Knight üzenetére2011. márc. 19. szombat 16:07:15
Van egy kis baj. beléptem mind a 2 vel. az egyiket törölni kellene. joco2345 felhasználót éles serorol ha tudod knight
Knight
Válasz  joco2345 üzenetére2011. márc. 19. szombat 16:12:06
Indítsd el a törlést. Én csak szabálytalanság esetén törlök vagy a szabályzat szerint.
joco2345
Válasz  Knight üzenetére2011. márc. 19. szombat 16:12:54
Megtörtént. :)
<< Előző1234 
|<  31 - 37 / 37  >|