Nick:   Jelszó:  
A fórumba csak játékosok léphetnek be! Amennyiben már regisztrálva vagy, csak írd be a játékban használt neved és a jelszavad. Ha még nem vagy regisztrált játékos, akkor a játék kezdőlapján regisztrálhatsz.
Kezdőlap  -  Frissítések  -  v1.0.0.0b

<< Előző12 
Knight
2014. márc. 14. péntek 00:14:11
Még van pár dolog, amit az indulás előtt bele kell raknom, mert az elején is lényeges lehet. Amint készen vagyok, indul is. A hét végén csak a játékon fogok dolgozni.

Lesznek a játékban speciális alap faluk, amik vagy termelési bónuszt adnak (pl. +25% búzatermelés), vagy több férőhelyet (+10%). Lesz benne elhagyott vár, amiben védő és valamilyen extra lesz. Pl. 20.000 ezüst. Az viszi, aki először kiüti a falut.
Knight
2014. márc. 17. hétfő 01:07:09
Szerda éjjel fogom indítani a szerver, szóval csütörtökön lehet játszani. A súgó nem biztos, hogy aktuális lesz, de ez eleinte talán nem lesz túl nagy gond.
Knight
2014. márc. 20. csütörtök 06:03:29
Úgy tűnik különösebb gond nélkül sikerült elindítani.
Knight
2014. márc. 20. csütörtök 06:18:17
Nem teljesen sikerült hibátlanra, mint az várható volt. Több helyen nem jók az ékezetek és a termelő épületeknél nem jól írja a termelést. Ami addig kiderül, azt még ma, vagy legkésőbb holnap reggel javítom.
kissumi111
2014. márc. 20. csütörtök 06:38:43
Szuper
epepe
2014. márc. 22. szombat 14:51:55
Szia Knight
Mint visszatérő, én is örömmel hallom az új szerver indulásának hírét.:)
Gratulálni szeretnék hozzá, hogy egyedül tudod csinálni az egész játékot, méghozzá nem is akárhogy, csak így tovább:)
epepe
Knight
2014. márc. 22. szombat 23:17:21
Igyekszem amennyire időm engedi.

Fel is merült valami, egészen pontosan, hogy lassú a képzés. Alacsony barakknál ez tényleg elég szenvedés, viszont 10-es szinten és -10% képzési idővel már annyira szerintem nem rossz. Úgy terveztem, hogy az alap 6000-as férőhelyet valahol 2 és 3 hét között lehessen telerakni. Persze ez 1-2 falunál még elég nehézkes, mert ugye el lehet veszíteni az egészet is akár, de erre ott a kiképző, valamint mindenki kap 2 alap falut, amiért nem kell harcolni "csak" elfoglalni. Ez ugyan kitolhatja a harcok kezdetét, de ez a valamit valamiért esete. Igazából a taktika felé szerettem volna eltolni a játékmenetet, ezért sem lehet bárhol letelepedni pl. Ezen kívül lesz hadvezér, amit nevelgetni/fejleszteni lehet, az szintén hasznos lesz harcban, viszont mindenkinek csak egy lehet majd.
<< Előző12 
|<  11 - 17 / 17  >|